Hasta Yatakları

Hasta yatakları evde rahat bir iyileşme süreci için kullanılabileceği gibi aynı zamanda hastanın bulunması gerektiği her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Huzur evi, hastane, yaşlı bakım evi gibi daha birçok yerde kullanıma uygundur.

Havalı Hasta Yatakları

Hasta yatağı alırken yatan kişinin hangi yaş grubuna dahil olduğu, fiziksel engeli, felçli olması gibi unsurlar da göz önüne alınmalıdır. Ameliyattan yeni çıkmış olan bir hastanın farklı ihtiyaçları olacaktır. Düzelme sürecinde serum askılıklarının yatağın kenarında olması ve yatağın da buna uygun özellikler içermesi gerekecektir.

Ortopedik Sünger Hasta Yatakları

Hasta yatağı süngeri sürekli yatan yatalak hastaların mutlaka kullanması gereken bir üründür. Konforlu yapıya sahip olan hasta yatağı süngerimiz hastaların konforlu yataklarda rahat bir şekilde dinlenmesini sağlar.

Tekerlekli Sandalye

Engelli veya yürümekte zorluk çeken hastalar, kaza sonrası ayak kırığı vb. gibi yaralanması olan kişiler tekerlekli sandalye kullanır. Bu kişiler mobilete ihtiyaçlarını karşılamak adına sürekli ya da belli bir süre tekerlekli sandalye kullanır.

Diğer