• 7/24 Teknik Destek

  • Ücretsiz Gönderim

  • %100 Orijinal Ürün

  • 2 Yıl Garanti

0532 173 35 19

Hasta Yatağı Servis ve Bakım Hizmetleri

Tamamen profesyonel bir hizmet kapsamında her kısmı sağlam bir yapı ile üretimleri gerçekleştirilen birbirinden değişik fonksiyonel yapı içerisindeki hasta yatağı çeşitleri adına, daha sonra gerçekleştirilecek destek ile de tüm problemler kısa sürede giderilmektedir. 7/24 sağlanan müşteri temsilcisine bağlanmak suretiyle anında en iyi hizmet alınabilir ve söz verilen zaman içerisinde adrese gelinerek yatak ile ilgili bütün sorunlar kısa süre içerisinde giderilir.

Profesyonel Servis ve Bakım Desteği

Hastaneden yeni çıkan hastaların tedavi süreçlerinin daha doğru şekilde gidebilmesi adına mutlaka hasta yatağı modelleri, farklı özelliklere bağlı olarak satın alınmalı veya kiralanmalıdır. İleriki dönemlerde herhangi bir durum karşısında yardım istendiği zaman mutlaka profesyonel bir destek alınması büyük bir önem arz etmektedir.

Gerçekleştirilecek olan bakım ve servis hizmetleri sayesinde, periyodik şekilde hasta yataklarının tüm kısımları yenilenmekle ve ayrıca oluşabilecek sorunlar tamamen ortadan kaldırılabilmektedir. Mekanik aksanları noktasında motor sistemlerinde oluşabilecek problemler, yatağın iskelet bölümünde yaşanan sorunlar ya da daha birçok değişik etken karşısında en iyi destek ücretsiz olarak alınabilmektedir.

Hasta Yatağı Tamiri

Hasta yatakları hastanelerin sürekli sirkülasyon halinde olması sebebi ile sürekli kullanılan bir eşya olduğu için oldukça önemli bir hal taşımakta ve görevini devam ettirebilmesi için hasta yatağı tamiri sürecinin kısa sürmesi gerekmektedir. Hasta yatağının, normal evde kullanılan yataklara nazaran kullanımını gerektiren faktörler bulunmaktadır. Bu sebeple hasta yatağı normal evde kullanılan yataklarla kıyaslandığında birden fazla özelliği de barındırır. Bu özelliği barındırmasının sebebi ise hastaların ameliyat sonrası ya da bazı tedavi aşamalarında hasta yatağına sürekli bağımlı kalmasından kaynaklanmaktadır. Bu bağlamda hasta yatakları uzun süre kullanılabildiği için hastanın rahat etmesi, ya da hastanın hareket etmesinde sağlık personellerinin işlerini kolayca halletmesi ve hastaya zarar vermeden rahat hareket edebilmelerine olanak sağlamaktadır. Ayrıca hasta yataklarının elektronik donanımlı olması da hastanın kendini uygun pozisyona getirebilmesine ve hasta ile ilgilenen hastane görevlilerinin işi kolaylaştırmada bir başka faktör olarak gösterilebilir.